Зуcтріч із воїном-захисником

26.02.2015 18:59

В Україні йде війна. Щодня наші воїни борються за мир та спокій у нашій державі. Вони постійно жертвують своїм життям заради мирного майбутнього нашого народу. Багато наших воїнів полягло в цих боях, та свічка пам’яті буде горіти в серцях українського народу вічно…

Ще декілька місяців тому були мобілізовані декілька наших односельчан. Одним з них є Олексій Андрикевич. Хвилююча мить була перед зуcтріччю колишнього учня  школи, а нині воїна АТО, яка відбулася 20 лютого. На цій зуcтрічі  були присутні учні  2-9 класів . Атмосфера була дружньою та спокійною. Виступ розпочала вчителька початкових класів Леоновець С.М. , однокласниця нашого воїна, яка пригадала цікаві історії із шкільного життя. Олексій подякував учням за допомогу і листи, які були зібрані та передані . А також розповів  про свою 72-гу зенітно-механізовану бригаду та про своїх побратимів, які знаходяться під Волновахою. Показав декілька відео-матеріалів із зони АТО та декілька фотографій.

У кінці зуcтрічі голова профкому Вабіщевич Г.В. від імені учнів та педколективу вручила Олексію невеличкий подарунок для нього та його побратимів.

Ми всі дуже вдячні за зуcтріч і хочеться вірити, що війна скоріше закінчиться і наші захисники повернуться до своїх домівок де на них чекають матері, діти, дружини.